Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 22.01.2017 14:49:46 

Hledáš-li vše co se týče fenoménu graffiti‚ tak jsi tu správně...

Graffiti úvod

Na tomto webu je takřka vše co se týká fenoménu Graffiti. Snažil jsem se toho nalézt co nejvíce, a protože sám bych to dohromady nejspíš nedal, tak jsem čerpal z mnoha webů, knih, videí a filmů, ve kterých se graffiti objevovalo.A děkuji všem writerům, kteří se jakkoliv podíleli nebo podílí na vývoji graffiti v ČR. Pokud mi budete chtít napsat na e-mail cokoliv co nechcete psát do vzkazů, tak na kert.graffiti@gmail.com

Připojte se...

 

Nový Sketch Battle 2017

Nový Sketch Battle na téma ,,Předsevzetí 2017“ posílejte na email kert.graffiti@gmail.com. Sketch Battle bude při dostatečném počtu zúčastněných zveřejněn 22.2.1017. Budu čekat jak mě překvapíte. 
 
Pochlubte se vaším ,,lepením“

Pochlub se co lepíš v ulicích, své stickery posílejte na kert.graffiti@gmail.com

 

Zapojte se taky, vaše příběhy:

Vyprávějte své životní příběhy, zážitky co se staly, jak jste ke graffiti přišli, trapasy, rady atd. Pište mi na e-mail kert.graffiti@gmail.com a já je sem dám.

 

Zapojte se taky!

Nepoužíváš originální fixy, tegovačky a sqeezery? Vyrábíš si vlastní náplně, nebo máš nějakou zkušenost s touto částí graffiti? Tak napiš na email kert.graffiti@gmail.com tvoje „recepty“ na složení náplní, které jsi si sám vymyslel nebo jsi si je jen upravil. V případě že mi přijde více emailů na toto téma, bude zveřejněn test těchto náplní jako je přilnavost na několika povrchy, nesmývatelnost, odolnost, a jiné.

Vaše stěny, sketche, návody:

Můžete mi posílat fotky vašich pieců nebo skyc na kert.graffiti@gmail.com a já je sem dám do podsekce Vaše stěny nebo Vaše sketche (najdete v sekci Naše stěny a nahoře vpravo je oranžová lišta kde kliknete na Vaše stěny - stejně tak u sketchů). A také se pochlubte svými nápady - udělejte návod na věc, která by se mohla hodit writerům a pošlete na stejný e-mail.

Vaše tipy:

Pište do vzkazů nebo na e-mail kert.graffiti@gmail.com co byste sem přidali, změnili, doplnili atd. Budu rád za všechno, co přispěje k lepším zítřkům na tomto webu ;) 

 

 

TOPlist